Jazykové kurzy angličtiny pro firmy

Procvičte si angličtinu s rodilým mluvčím

Přínos našich kurzů

Jestli ve vaší firmě probíhá výuka anglického jazyka, znáte odpověď na následující otázky?

  • Víte, na jaké úrovni jsou jazykové znalosti vašich zaměstnanců?
  • Máte nezávislou zpětnou vazbu, jestli se jazykové kompetence vašich zaměstnanců skutečně zvyšují?
  • Jsou vaši zaměstnanci schopni efektivně komunikovat s rodilým mluvčím, nejen českým učitelem anglického jazyka?

Naše konverzační kurzy s rodilými mluvčími vám pomohou získat odpovědi na výše uvedené otázky a jejich účastníkům přinesou intenzivní procvičení, rozmluvení se a nabytí sebedůvěry  v mluveném projevu v angličtině.

Firemní konverzační kurzy Aj s rodilými mluvčími

Potřebují Vaši zaměstnanci zlepšit svoje jazykové dovednosti pro efektivnější komunikaci se zahraničními kolegy v rámci vaší společnosti nebo zdokonalit svoji angličtinu za účelem hladkého a úspěšného jednání či komerčních prezentací na zahraničních služebních cestách? Využijte možnosti vícedenního intenzivního konverzačního kurzu s rodilým mluvčím od společnosti English Focus, specialisty na kurzy anglického jazyka vedené výlučně rodilými mluvčími. Délku, zaměření a místo konání kurzu lze přizpůsobit potřebám konkrétního klienta.

Přínosy kurzů English Focus

Specializujeme se na vícedenní intenzivní kurzy s rodilými mluvčími jako alternativu k pravidelné firemní výuce angličtiny vedené českými učiteli angličtiny, případně jako její doplněk. Z naší zkušenosti mají několikadenní kurzy vedené zkušenými lektory z řad rodilých mluvčích vyšší úspěšnost v rozmluvení účastníků kurzu, dokážou více autenticky simulovat reálné životní situace, ať už v obecném nebo firemním prostředí, a snáze docílí toho, že student v zahraničí v komunikaci s ostatními rodilými mluvčími bude mít vyšší sebevědomí a bude lépe rozumět, než kdyby prodělal jazykovou přípravu s nerodilým mluvčím.

Typy kurzů

Nabídka kurzů zahrnuje vícedenní kurzy v libovolné délce dle Vašich časových možností. Nejčastěji se jedná o týdenní kurzy, případně kratší, částečně zasahující do víkendu nebo výlučně víkendové kurzy. Na základě zadání od klienta jsme schopni přizpůsobit obsah kurzu potřebám konkrétní společnosti a konkrétních účastníků. V rámci kurzu je možné soustředit se na předem daná obecná i obchodní témata, procvičovat a získat zpětnou vazbu na obchodní prezentace (prezentační dovednosti), získat větší jistotu v použití frází pro pracovní telefonické hovory, apod. Obecně jsou kurzy English Focus koncipované jako konverzační kurzy, ale v rámci nich je možné se soustředit i na ostatní jazykové dovednosti – psaní, čtení, prohlubování znalosti gramatiky, atd.

Jazykový audit

Jako volitelnou možnost v rámci našich kurzů Vám nabízíme provedení jazykového auditu. Prostřednictvím kalibrovaného jazykového auditu za využití profesionálních nástrojů získáte přehled o jazykových dovednostech Vašich zaměstnanců. Na základě výstupů jazykového auditu pak může dojít k rozřazení účastníků do skupin a zároveň audit dokáže odhalit slabá místa jednotlivých účastníků (poslech, mluvení, gramatika, atd.) a umožní přesnější zaměření následné výuky.

Cena

Cena kurzu závisí na jeho hodinové dotaci a místě konání (v prostorách Vaší firmy vs. v pronajatých prostorách). Na základě zadání a domluvených parametrů kurzu Vám poskytneme cenovou nabídku kurzu na míru.

Máte zájem o naše kurzy u vás ve firmě?

Napiště nám prosím pomocí našeho formuláře nebo nás kontaktuje na níže uvedené e-mailové adrese či telefonním čísle.

Sdělte nám Vaši emailovou adresu a my Vám dáme SLEVU 2 000 Kč na Váš první kurz!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kontaktní informace