Nejčastější dotazy – kurzy pro firmy

Procvičte si angličtinu s rodilým mluvčím

1) Co kurz English Focus zaměstnancům přinese?

Kurz zlepší jejich komunikační schopnosti v angličtině, rozšíří slovní zásobu, naučí účastníky kurzu vnímat promluvu anglického mluvčího jako celek a odbourá tendenci překládat si v duchu každé slovo do češtiny.

2) Co je náplní kurzu?

Kurz sestává z gramatických a mluvních cvičení, her a jiných komunikačních aktivit. V případě, že si zvolíte jazykový audit, bude kurz zahájen diagnostickým testem.

3) Co přesně je jazykový audit?

Abychom mohli objektivně ohodnotit úroveň anglických znalostí účastníků kurzu, připravili jsme pro vás diagnostický test. Test se skládá z části poslechové, psané a mluvené. Výsledky standardizovaného testu lektorovi napoví, kde jsou silné a slabé stránky jednotlivých účastníků kurzu. Na procvičení problematických elementů se pak lektor v průběhu kurzu zaměří. Součástí auditu je i písemné hodnocení, které lektor vypracuje na konci kurzu a které bude obsahovat i zprávu o pokroku, kterého bylo v průběhu kurzu dosaženo a doporučení pro další studium.

4) Jsme malá vesnická firma, daleko od hlavního města. Je to problém?

Ne, není. Naši lektoři jezdí po celé republice a rádi přijedou i do vaší firmy. Lektoři obvykle dorazí do vaší oblasti den předem a následující den ráno jsou připraveni učit.

5) Kolik zaměstnanců se může kurzu zúčastnit?

Doporučujeme sestavit skupinku 2-15 lidí. Možné jsou i individuální lekce.

6) Můžeme žádat, aby lektor probral se účastníky kurzu určitá témata?

Ano, naši lektoři vyjdou vstříc vašim požadavkům. Specifikujte je prosím v našem formuláři, který budete vyplňovat před kurzem.

7) Jak dlouho dopředu je nutné kurz zarezervovat?

Doporučujeme učinit rezervaci co nejdříve. Nabízíme provedení i předběžné rezervace. Zvláště některé týdny v roce jsou firmami velmi poptávané a tak nemůžeme garantovat, že Vámi vybraný termín bude volný i měsíc před konáním kurzu.

8) Kurz jsme zarezervovali. Co se bude dít dál?

Požádáme Vás, abyste vyplnili náš formulář, který slouží jako informace pro nás a naše lektory. Týden před konáním kurzu Vám emailem zašleme jméno lektorů a kontakt na ně.

9) Jak se kurz hradí?

Úhrada kurzu probíhá bankovním převodem, na základě faktury, kterou Vám ke konci kurzu zašleme.

10) Můžeme si zarezervovat i delší, než týdenní kurz?

Ano, pokud budete mít zájem o delší kurz, rádi se s vámi na konání takového kurzu domluvíme.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Použijte prosím náš formulář na stránce Kontakty nebo nám napište na info@englishfocus.cz. Vaše dotazy zodpovíme do 24 hodin.