Anglická sobota v RC Na Schodech s lektorem Noahem

V sobotu 7.4. se 11 dětí ve věku 9-14 let sešlo v Rodinném centru Na Schodech v Plzni-Černicích, aby celý den strávily s americkým rodilým mluvčím. Lektor Noah Krause si pro ně připravil řadu jazykových her a aktivit, děti si s chutí zahrály např. hru „Stop the bus“, „What is the word“ a další. V průběhu dne také vymýšleli novou českou a americkou vlajku nebo hledaly slovo, které by je nejlépe charakterizovalo. V příjemném slunečném dni strávily čas i venku, kde se účastnily aktivity „Scavenger Hunt“ a absolvovaly i cestu za pokladem s úkoly a vyplňováním křížovky.

Lektor Noah byl jako vždy výtečně naladěn a vždy ochotný pomoci, kdykoliv si děti nemohly vzpomenout na nějaké slovíčko nebo potřebovaly pomoci se skladbou věty.

Všichni účastníci se dozvěděli i praktickou slovní zásobu z každodenního života, kterou si během dne několikrát zopakovali.

Rodinnému centru děkujeme za poskytnutí příjemných prostor, lektorovi Noahovi patří dík za báječný den a všem dětem za účast! Těšíme se na příště.

Máte zájem o naše kurzy?

Napiště nám pomocí našeho formuláře nebo nás kontaktuje na níže uvedené e-mailové adrese či telefonním čísle.

Kontaktní informace